Dodatkowe atrakcje

DODATKOWE ATRAKCJE

 

Co jeszcze oprócz warsztatów artystycznych może wydarzyć się na urodzinach w pracowni?

Właściwie co tylko sobie wymarzysz! Każdym urodzinom w pracowni może towarzyszyć malowanie buziek, zawsze zapewniamy miejsce na poczęstunek. Jubilat otrzymuje od nas miły upominek, salę dekorujemy własnoręcznie wykonanymi girlandami. Poniżej prezentujemy propozycje, które z naszego doświadczenia świetnie sprawdzają się podczas dziecięcych przyjęć. Czekamy jednak również na wasze pomysły -jesteśmy w stanie sprostać każdemu kreatywnemu zadaniu!

Urodzinowy obraz dla jubilatki/jubilata

Rozluźniająca zabawa twórcza, która jest świetnym zakończeniem przyjęcia.  Będziemy malować różnymi technikami: stemplami, wałkami, pianą , bańkami mydlanymi. Powstanie obraz, który będzie pamiątką z urodzin dla bohatera dnia. Malujemy na prawdziwym dużym płótnie malarskim.

Zabawa taneczna przy muzyce

To połączenie zabaw ruchowych z elementami tańca. Trochę funky, trochę jazzu, dużo śmiechu i tańca w parach, grupie. Świetne aby zintegrować grupę- zwłaszcza jeśli nie wszyscy na przyjęciu się znają.

Pniata – 130zł

Dzieci uczestniczą w konkursie rozbijania wypełnionej słodkościami kolorowej piniaty.

Sesja fotograficzna 1h – 350zł

Sesja dla uczestników przyjęcia przygotowana przez profesjonalne studio fotograficzne.

Seans filmowy 1,5h – 150zł

Wieczorną porą na  ścianie pracowni wyświetlimy dowolny film, który uczestnicy przyjęcia oglądają siedząc na naszych kolorowych poduchach i zajadając popcorn. MENU Do pracowni możecie przynieść własne przekąski i tort lub skorzystac z naszego cateringu.

ZDROWE PRZEKĄSKI I NAPOJE – 150zł

tort urodzinowy wraz z serwisem  – 150zł

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj darmowy katalog urodzinowych atrakcji!